Tréninky MH

Tréninky mladých hasičů probíhájí zejmény ve středy 1 od 16:00 u zbrojnice.

Prosím o účast a rodiče, kteří ještě nemají vyplněnou přihlášku pro nové soptíky o její vyplnění.

Jde hlavně o pojištění na trénincích a soutěžích.

Jirka

Konec sezóny 2019

Letošní sezóna závodů a tréninků venku pomalu končí a teď nás čeká dlouhé, a pro některé nudné trávení tréninků v tělocvičně. Ne vždy to úplně jde tak, jak bychom si přáli, ale snažíme se dělat tréninky zábavné a zajímavé. Tento rok se několik dětí zúčastnilo dětského železného hasiče, ve kterém byli úspěšní a většina z nich si domů odvezla nějakou tu medaili, a proto jsme se rozhodli, že se zúčastníme i příští rok a pokusíme se obhájit naše úspěchy. K lepším výkonům využijeme mimo jiné právě tu tělocvičnu. Naše děti se zúčastnily i několika závodů v požárním sportu v okolních obcích a získaly i ocenění a za to jsme na ně pyšní. Dále se naše děti zúčastnily jako host i okresního kola Plamene a jeden dorostenec nás reprezentoval na závodu požárnické všestrannosti ve Starém městě. Dále naši dorostenci společně s Nýdkem bojovali o cenné zkušenosti v Moravskoslezské lize mladých hasičů.

Letošní sezóna byla celkem úspěšná a za to si děti zaslouží nějakou odměnu a motivaci na příští rok. Proto jsme se dne 23.10.2019 v 15:30 sešli před hasičskou zbrojnici v Milíkově a vydali jsme se na společný výlet do Třineckého muzea a po domluvě s Víťou Čarvašem, jsme se dostali i do nitra integrovaného výjezdového centra, s fundovanou přednáškou, za což mu moc děkujeme. Tohoto výletu se zúčastnilo 19 dětí a 4 dospělí, všichni jsme si to moc užili a jako zakončení úspěšné sezóny jsme si nemohli nic lepšího přát. Děti se podívaly na technické vybavení hasičů, měli možnost nakouknout na to, jak profesionální hasiči tráví 24 hodinovou směnu, zjistili kdo může vykonávat službu profesionálního hasiče a další jiné zajímavé věci. Do svých domovů jsme se vraceli všichni unavení a plní zajímavých informací. Už teď se těšíme na sezónu 2020, společné trávení času, na každý náš další úspěch, který už je jen malá třešnička na dortu, která nás posune kupředu, ale bez pořádné podpory našich fanoušků a sponzorů to zas až tak nejde, takže bychom ji moc ocenili, děkujeme.

Našim velkým sponzorem je Obec Milíkov a dále Moravskoslezský kraj v Rámci projektu Požární sport v Milíkově pro všechny a společně, který přispěl na vybavení zejména pro příští sezónu a také pro některé disciplíny celoroční soutěže mládeže Plamen.

Děkujeme Všem za podporu a už se těšíme na příští rok, přestože naše sezóna nikdy nekončí.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Založeno 1927

Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Mladí hasiči

--- infopanel ----

info@sdhmilikov.cz

--- logo vpravo nahoře ----

D

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.